+420 581 622 666

Výroba a prodej drátů, lisovaných,
žebérkových a svařovaných sítí

O nás

Společnost SITAP, s.r.o. vznikla v roce 1992, zápisem do Obchodního rejstříku. Tradice výroby ve zdejším podniku trvá již od roku 1980. Tehdy šlo o přidruženou výrobu Jednotného zemědělského družstva Býškovice. V roce 1992 tento podnik odkoupila společnost SITAP, s.r.o. a postupně výrobu rozšířila. Tehdejšími výrobky byly: pletivo lisované pro třídiče kamenolomů, štěrkoven a pískoven, třídírny uhlí a koksu OKD, pletivo žebérkové určené především pro účely zahradnické, ochranné kryty strojů, odchov kožešinových zvířat, apod.

Společnost SITAP, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem lisovaného, kloubkového a žebérkového pletiva, svařovaných sítí a zpracováním drátu, který prodává jako rovnaný nebo tažený v cívkách. Drát i pletivo vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázky, rozměry dle přání zákazníků.

Firma se snaží uplatňovat nové metody marketingu především s orientací na zákazníka. Na obou stranách vztahu výrobce - odběratel stojí vždy lidé. Podnikový management proto klade důraz především na tuto oblast, přičemž vysoká kvalita výrobků je považována za samozřejmý standard.

SITAP, s.r.o. prodává své výrobky v současné době jak na tuzemském, tak i na zahraničním trhu (Dánsko, Francie, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Saúdská Arábie, Slovensko, Německo, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie).

V současné době pracuje ve společnosti SITAP, s.r.o. 39 pracovníků.

Výrobní technologie podniku patří mezi nejmodernější ve střední Evropě. Ke své výrobě má k dispozici stroje, které tvoří ucelené technologické linky nutné ke kompletní výrobě všech produktů, které firma vyrábí. Společnost užívá dva stroje na výrobu svařovaných sítí od Švýcarského výrobce Schlatter a tím ještě více rozšířila svůj vyráběný sortiment. Na těchto strojích jsou vyráběny svařované sítě s vysokými nároky na přesnost.

Výrobky firmy SITAP, s.r.o. jsou převáženy na standardních paletách EURO nebo na speciálních paletách vyrobených na míru sítí. Společnost je schopna zajistit přepravu zboží, a to automobilovou i železniční dopravou.

Výrobní program

Firma SITAP, s.r.o. je výrobcem ocelových drátů, lisovaného a žebérkového pletiva a svařovaných sítí s otvory čtvercovými nebo obdélníkovými v různých variantách.

U LISOVANÉHO PLETIVA můžeme vyrobit nejmenší oka 6x6 mm, z drátu průměr 2,8 mm. Nejmenší průměr drátu je 2,8 mm, největší průměr 12 mm. Největší možný rozměr sítí je 2000x4000 mm.

U ŽEBÉRKOVÉHO PLETIVA můžeme vyrobit nejmenší oka 10x10 mm, z drátu průměru 1,6 mm. Největší průměr drátu je 5 mm. Maximální rozměr sítí je 2000x5000 mm. V našem širokém sortimentu je možno vyrobit oka až 57x57 mm.

U SVAŘOVANÝCH SÍTÍ Z BETONÁŘSKÉ OCELI můžeme vyrobit nejmenší oka 75x75 mm, z drátu průměr 4 mm. Maximální průměr drátu je 10 mm. Maximální šířka sítě je 2850 mm. Dále se tato šířka snižuje dle velikosti ok a počtu drátů.

U SVAŘOVANÝCH SÍTÍ jsme schopni vyrobit oko 20x20 mm, z drátu průměr 2 mm. Maximální průměr drátu je 6 mm. Maximální šířka sítě je 1500 mm.

Ocelové dráty s žebírky B500A dle DIN 488 ve svitcích nebo rovnané pro svařované sítě z betonářské oceli, průměry drátu : 4, 5, 6, 8, 10, 12 mm.

Ocelové dráty hladké kalibrované, tažené za studena ve svitcích, nebo rovnané, pro jiné účely, průměry drátu : 1,6 - 12 mm.

Zde je odkaz na politiku jakosti, kterou se řídí naše společnost.